HAKKIMIZDA

Ana Sayfa   /   Kurumsal

HAKKIMIZDA
Kurumsal / Kurumsal İş Kıyafetleri

Radyum 2004 yılında, iş kıyafetleri sektöründe hizmet vermek amacıyla Ankara’da kuruldu.


Kısa zamanda Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet vermeye başlayan Radyum, geçen bu kısa sürede sektör ihtiyaçlarını analiz ederek yeni bir iş modeli geliştirdi. “Radyum Signature” ismi verilen bu yeni modelle Radyum; birlikte çalıştığı firmaların çalışma koşullarını analiz ederek, çalışanların işlevsel ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda kurumsal kimliği destekleyen estetik ve kuruma özgü iş kıyafetlerini de üretmeye başladı.

Firmalara özel tasarladığı iş kıyafetleriyle sektörde yeni bir dönem başlatan Radyum, yenilikçi vizyonu ve profesyonel ekibiyle uzun yıllardır firmalara hizmet veriyor. Radyum, iş kıyafetlerinin çalışanlar ve iş verenler için öneminin farkında olarak amaca en çok hizmet eden modern tasarımları araştırmalar sonucunda belirleyerek sunuyor. İş güvenliği ve işçi sağlığı konularındaysa ürün niteliğindeki çıtayı her zaman üst seviyede tutuyor.

Radyum sahip olduğu teknik donanım ve sektör tecrübesiyle; küçük ve orta ölçekli işletmeler dışında büyük ölçekli firmalara da iş kıyafetleri üretiyor. Üretim sürecini sipariş alımından firmaya teslim sürecine kadar sürekli kontrol altında tutan Radyum, bu konuda, tamamen kendine özel olarak oluşturduğu bir yazılımdan faydalanıyor.

Radyum, değişen iş hayatı koşullarını ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek; sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretim yelpazesine yeni ürünler ve teknikler ekliyor.