SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Ana Sayfa   /   SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Kendini Göster / Kurumsal İş Kıyafetleri
LOJİSTİK DESTEK
SİPARİŞ TAKİP SİSTEMİ
Doğru ve verimli çalışma sistemi Radyum’da! Siparişten satın almaya, planlamadan, üretime kadar her sürecimiz Sipariş Takip Sistemi’yle kontrolümüz altında. Bu sistemle yıllar önce ürettiğimiz bir kurumsal kıyafetle ilgili en ince detaylara dahi ulaşmayı olanaklı kılıyoruz. Tamamen takip edilebilir, her aşaması yönetilebilir üretim politikamızla sürprizlere asla şans tanımıyoruz.

BÖLGESEL DAĞITIM
İster tek bir merkeze, isterse yüzlerce şubeye gönderim yapmak bizim büyük yeteneğimiz.

KULLANICIYA ÖZEL TESLİMAT
Tam istediğiniz bedende, adette ve içerikteki gönderiler zaman kaybetmeden doğru adreslerle buluşur. Çok noktalı ve karmaşık gönderim durumlarında bile sorunsuz teslimatlarla işinizi kolaylaştırırız.

TAKİP VE RAPORLAMA
Sizin belirleyeceğiniz aralıklarla, ihtiyacınız olan tüm detayları içeren raporlar sunuyoruz. Zamanlamalar, gönderiler, maliyetler ve önemli tüm bilgileri içeren raporlarımızla süreçlerin yönetimi konusundaki kontrol her zaman elinizde.
RADYUM SIGNATURE
Koşullarınızı analiz eder ve ihtiyaçlarınız belirleriz. Tasarım ekibimiz tarafından marka kimliğinize uygun kıyafetler tasarlanır, onayınıza sunulur ve onaylanan tasarım numune haline getirilir. Dikilen numuneler testlerden geçer ve üretim başlar. İşin sonunda yalnızca size ve gereksinimlerinize özel olarak tasarlanmış, işlevsel, şık ve kurumsal kimliğinize uygun kıyafetlere kavuşursunuz.İşinize markanızın imzasını atın!
Kendini Göster / Kurumsal İş Kıyafetleri
Kendini Göster / Kurumsal İş Kıyafetleri
RADYUM ASİSTAN
Radyum Asistan ile karmaşık ve uzun süreçleri, tek tık kadar kolay ve hızlı hale getiriyoruz. İş yükünüzü hafifletiyor, zamanı size bırakıyoruz.